2348281_jezioro-bachotek
NAZWA: POJEZIERZE BRODNICKIE
Wyjazd integracyjny dla nauczycieli
CZAS TRWANIA: 2 dni
LOKALIZACJA:  Pojezierze Brodnickie, okolice Torunia
TRANSPORT: autokar turystyczny
CENA: od 560 zł/os.

Brodnica jest znana nie tylko z trójkątnego rynku czy duchów straszących na wieży – miasto otoczone jest lasami i ponad setką jezior, które razem tworzą Pojezierze Brodnickie. Już rzut kamieniem od miasta można znaleźć się w dzikiej głuszy i delektować się świeżym powietrzem.


ZAKWATEROWANIE

Ośrodek  Rytebłota, znajdujący się na Obszarze Natura 2000, nad brzegiem jeziora Zbiczno, wśród stuletniego sosnowego starodrzewia. Posiada ponad 200 miejsc noclegowych – 90% w dwóch  wyremontowanych, piętrowych pawilonach. Do dyspozycji: mini spa, wypożyczalnia kijków nordic walking, rowerów górskich, sprzętu wodnego: rowery wodne, kajaki i łódki. Duża piaszczysta i strzeżona plaża to raj dla każdego. Na terenie: plac zabaw, boisko do tenisa ziemnego, piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, zadaszona altana do grilla. W pobliżu ośrodka znajduje się stadnina koni.


W PROGRAMIE

  • Uroczysta obiadokolacja z muzyką
  • Golub-Dobrzyń – zwiedzanie zamku
  • Toruń – Stare Miasto, m.in. Ratusz, mury obronne, kościół Mariacki, ruiny zamku krzyżackiego, obiad
  • Brodnica: spacer po mieście
  • Relaks w otoczeniu jezior i lasów
  • Opcjonalnie: zajęcia integracyjne, zabawy rycerskie w zamku golubskim lub w pobliskim średniowiecznym grodzie

CENA przy grupie 40 osób: 560 zł/os.


Cena zawiera: 1 nocleg, transport autokarem, wyżywienie (uroczysta obiadokolacja z napojami w formie bankietu lub grilla, śniadanie w formie bufetu, obiad), opiekę pilota/animatora podczas całej wycieczki, realizację programu z biletami wstępu do zwiedzanych obiektów, 1 miejsce gratis dla kierownika grupy, składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego, VAT

Cena nie zawiera: ubezpieczenia.

Koszt ubezpieczenia NNW do 10 000 zł to 1zł/os./dzień

Powyższe ceny mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej. W przypadku zainteresowania programem otrzymają Państwo szczegółową ofertę wraz z kalkulacją, dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


UWAGA! Ze względu na inflację i wciąż galopujące ceny świadczeń, koszty przedstawione na stronie są orientacyjne, mogą być nieaktualne. Aby uzyskać aktualną cenę prosimy o bezpośredni kontakt z biurem