Stadion Narodowy elewacja - oferty wycieczek jednodniowych
NAZWA: STADION NARODOWY
CZAS TRWANIA: 3 – 6 godzin
REKOMENDOWANY WIEK: 4 – 99 lat
LOKALIZACJA: Warszawa
TRANSPORT: własny lub autokar turystyczny
CENA: od 45 zł/os.

MOC PIŁKARSKICH WRAŻEŃ

Młodzi fani piłki nożnej będą mogli zwiedzić Stadion Narodowy „od kuchni”. Zobaczą pomieszczenia strefy zawodniczej, centrum medialne, oraz być może staną przy linii bocznej boiska.


PROGRAM RAMOWY

 • Spotkanie z przewodnikiem przy bramie Stadionu Narodowego lub pod przedszkolem
 • Stadion Narodowy: zwiedzamy pomieszczenia strefy zawodniczej, wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz centrum medialne PGE Narodowego, które przeznaczone jest dla dziennikarzy i komentatorów. Zobaczymy również najbardziej ekskluzywne miejsca przeznaczone dla najważniejszych gości PGE Narodowego i poczuć się jak goście VIP
 • Zakończenie usługi przewodnickiej, powrót do przedszkola we własnym zakresie lub powrót autokarem pod przedszkole i zakończenie wycieczki

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI PROGRAMOWE

(nieuwzględnione w cenie)

 • Ubezpieczenie NNW do 10 000 zł – 1 zł/os.
 • Obiad lub poczęstunek dla grupy

PRZY WYCIECZCE AUTOKAROWEJ MOŻLIWOŚĆ ZREALIZOWANIA DODATKOWYCH PUNKTÓW PROGRAMU, NP.:

 • BAJKI I LEGENDY WARSZAWYStare Miasto: Plac Zamkowy i duchy; Katedra; Kto plecie jak „Piekarski na mękach?”; Co to za „panna wodna”, która z mieczem w dłoni broni Warszawy? Legenda o Syrence, Kanonia: Miejsce gdzie spełniają się marzenia?; Rynek: Jak Szewczyk Dratewka pokonał Bazyliszka? oraz wiele innych podań i legend, m.in.: o Czarnym Kocie, o Murzynku, o Warsie i Sawie; Mury Obronne, Barbakan – 5 zł/os.
 • WARSZAWSKA „STARÓWKA”Plac Zamkowy: Zamek Królewski, kolumna Zygmunta, Syrenka, mury obronne, barbakan, Katedra św. Jana, pomnik Małego Powstańca, kamieniczki – 5 zł/os.
 • autokarowy objazd Warszawy z uwzględnieniem najstarszych i najmłodszych części Warszawy, arterie komunikacyjne, stadiony sportowe, obiekty w których znajdują się instytucje i urzędy państwowe, m. in.: siedziby Prezydentów, Sejm, Urząd Rady Ministrów, siedziby ministerstw, siedziby ambasad, Stadion Legii, Torwar, Stadion Narodowy, Trasa i Most Siekierkowski, Trasa Łazienkowska, Trasa WZ z tunelem, Most Świętokrzyski, Centrum Nauki Kopernik, Pałac Kultury i Nauki, Złote Tarasy, Arkadia, Dworzec Centralny – GRATIS!

Murawa przed meczem - Stadion Narodowy
Murawa przed meczem – Stadion Narodowy

CENA

Wielkość grupy 26 – 30 os. 31 – 35 os. 36 – 40 os. 41 – 45 os.
Cena od osoby ( wycieczka piesza) 45 zł 40 zł 35 zł 30 zł
Cena od osoby (wycieczka autokarowa) 105 zł 89 zł 79 zł 69 zł

Miejsca gratis dla opieki:

 • 1 na 8 osób (dzieci w wieku przedszkolnym)
 • 1 na 10 osób (dzieci w wieku 7 – 12 lat)
 • 1 na 15 osób (młodzież w wieku 13 – 18 lat)

Cena wycieczki pieszej zawiera: opiekę przewodnika warszawskiego podczas całej wycieczki, realizację programu z biletami wstępu na PGE Narodowy, osoby opieki bezpłatnie, VAT.

Cena wycieczki autokarowej zawiera: składniki ceny wycieczki pieszej, transport autokarem i obsługę autokarową grupy

Cena nie zawiera: wyżywienia, ubezpieczenia, biletów komunikacji miejskiej (potrzebne przy wycieczce pieszej)

Powyższe ceny mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej. W przypadku zainteresowania programem otrzymają Państwo szczegółową ofertę wraz z kalkulacją, dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Źródło zdjęć: PGE Narodowy https://www.pgenarodowy.pl/

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi pomysłami na jednodniowe zwiedzanie Warszawy

UWAGA! Ze względu na inflację i wciąż galopujące ceny świadczeń, koszty przedstawione na stronie są orientacyjne, mogą być nieaktualne. Aby uzyskać aktualną cenę prosimy o bezpośredni kontakt z biurem