Sady Klemensa - wycieczka szkolna jednodniowa dla dzieci
NAZWA: Sady Klemensa
CZAS TRWANIA: 4  godziny
REKOMENDOWANY WIEK: 6 – 12 lat
LOKALIZACJA:  ok. 80km od Warszawy
TRANSPORT: autokar turystyczny
CENA: od 170 zł/os.

Chcesz się bawić, uczyć i odpoczywać w jednym miejscu? Zabierz swoją klasę do Sadów Klemensa i odkryj magię natury!

Sady Klemensa to rodzinny park rozrywki i wypoczynku, położony wśród sadów owocowych, pól truskawek, porzeczek, aronii i borówek. To niezwykłe miejsce, gdzie możesz podziwiać różne oblicza przyrody, poznać cykl życia drzewa, spróbować świeżych owoców prosto z krzaka lub drzewa, a także nauczyć się, jak ważną rolę odgrywają pszczoły i inne zwierzęta w ekosystemie.

Ale to nie wszystko! W Sadach Klemensa czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji, które sprawią, że nie będziesz się nudzić ani chwilę. Możesz skorzystać z ogromnej piaskownicy, labiryntu, toru przeszkód, baseników, parku linowego i wiele więcej. A jeśli chcesz odpocząć, możesz się rozłożyć na leżaku, hamaku lub kocu i delektować się widokiem i zapachem natury. Możesz też skorzystać z tężni jodowo-solankowej i poprawić swoje zdrowie.

Nie zwlekaj i zapisz się na tę wycieczkę jednodniową już dziś! Zapewniamy transport, opiekę i ubezpieczenie. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 22 678 11 61 lub adresem e-mail biuro@paryswycieczki.pl. Sady Klemensa to idealne miejsce na niezapomnianą przygodę z klasą! 🌳🍎


PROGRAM RAMOWY

 • 🕘Wyjazd ok. 8.00. Przejazd do Sadów Klemensa
 • Zabawa w parku edukacyjnym – Owocowa Aleja
 • Przejażdżka pociągiem – pociąg do przygody
 • Strefa Miękkich Lotów – KRAINA DMUCHAŃCÓW!
 • Sporty owocowe
 • Leśny tor przeszkód
 • Zjeżdżalnia Klemensowa
 • Owocowe Figle w owocowych kulkach
 • Kretowisko – przeciskanie się i czołganie, czyli to co maluchy lubią najbardziej! Jedyny taki labirynt
 • Warsztaty motoryczne: dzieci przygotują swoje własne drewniane zwierzątka, wykorzystując dary lasu takie jak: plastry brzozy, kolorowe kamyki, źdźbła trawy, skorupki orzechów, patyki i wiele więcej! Swoich nowych drewnianych pupili dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domu jako niezwykłą pamiątkę z Sadów!
 • Powrót do szkoły i zakończenie imprezy ok. 16.00.

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI PROGRAMOWE

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA DODATKOWO POSIŁKU:

Frytki – 10 zł
Zupa pomidorowa – 8 zł
Nugetsy z kurczaka, frytki, surówka – 15 zł
Zestaw: zupa + II danie + kompot – 25 zł
Kiełbaska z grilla – 12 zł
Neleśniki z musem jabłkowym – 12 zł
Lody w kubeczki – 4 zł

CENA

Ilość osób płacących20 – 24 os.25 – 29 os.30 –  35 os.36 –  40 os.41 – 45 os.
Cena od osoby250 zł225 zł205 zł185 zł170 zł
Osoby opieki gratis22334

Cena obejmuje: transport autokarem na całej trasie wycieczki, opiekę pilota podczas całej trasy imprezy, realizację w/w programu z biletami wstępów do zwiedzanych obiektów, osoby opieki bezpłatnie (1 opiekun na 15 dzieci), VAT

Powyższe ceny mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej. W przypadku zainteresowania programem otrzymają Państwo szczegółową ofertę wraz z kalkulacją, dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi pomysłami na wycieczki jednodniowe dla szkół oraz wycieczki jednodniowe dla przedszkolaków.

UWAGA! Ze względu na inflację i wciąż galopujące ceny świadczeń, koszty przedstawione na stronie są orientacyjne, mogą być nieaktualne. Aby uzyskać aktualną cenę prosimy o bezpośredni kontakt z biurem