Ranczo w dolinie dla przedszkolaków warszawa z Biurem Podróży Parys
NAZWA: RANCZO W DOLINIE
CZAS TRWANIA: 5 – 8  godzin
REKOMENDOWANY WIEK: 4 – 10 lat
LOKALIZACJA: okolice Mszczonowa (ok. 40 km od Warszawy)
TRANSPORT: autokar turystyczny
CENA: od 160 zł/os.

🌵 Odkryj magię Dzikiego Zachodu na jednodniowej wycieczce szkolnej na Ranczo w Dolinie!

Westernowy wypoczynek dla małych i dużych na Ranczo! Tutaj bawimy się po kowbojsku. Zobaczymy miasteczko westernowe z pocztą, parowozownią, bankiem, saloonem oraz nauczymy się rzucać lassem.

Zapraszamy małych i dużych do niezapomnianej przygody w stylu kowbojskim! 🤠 Na jednodniowej wycieczce Ranczo w Dolinie każdy uczestnik doświadczy autentycznego klimatu Dzikiego Zachodu, pełnego zabawy, nauki i emocji.

🏇 Kowbojskie Powitanie i Skansen: Rozpoczynamy dzień od kowbojskiego powitania na Ranczo w Dolinie. Nasi goście zobaczą prawdziwe miasteczko westernowe z pocztą, parowozownią, bankiem i saloonem. Następnie przejdą do skansenu, gdzie będzie czekać lekcja o starych przedmiotach z minionej epoki, przybliżając uczestnikom tajniki życia naszych pradziadów.

🏞️ Indianie i Kopalnia Złota: Kolejnym etapem podróży będzie wizyta w wiosce Indian z plemienia Wichita. Pozostałe po niej ślady znajdują się nad jeziorem Winnipeg. Zwiedzanie TIPI, malowanie twarzy i nadawanie imion, strzelanie z łuku, poznamy także indiańskie zabawy.
Ranczo oferuje również zamienienie się z westernowych poszukiwaczy złota! Odwiedzimy kopalnię złota GOLD MINE, gdzie poznamy tajniki płukania złota. Sprawdzimy także kto znajdzie najwięcej złotych kawałków!

🤠 Lekcja Jeździectwa i Gry na Powietrzu: Nie ma Dzikiego Zachodu bez prawdziwego rumaka! Nie tylko dla miłośników koni – pogadanka o koniku i jeździectwie. Będzie także możliwość oprowadzenia dzieci na rumaku (koń lub kucyk). Po przejażdżce posilimy się pyszną kiełbaską z bizona, przygotowaną na grillu lub ognisku. Następnie uczestnicy wcielą się w prawdziwych kowbojów, biorąc udział w grach na powietrzu, takich jak przeciąganie liny, rzut podkową, strzelanie z łuku, strzelanie z wiatrówki, zjeżdżalnia w siano, skoki na trampolinie i dmuchany zamek.

💃 Dyskoteka w Saloonie i Pociąg Westernowy: Dzień zakończymy zabawą na parkiecie w prawdziwym saloonie, gdzie wszyscy będą mogli poczuć klimat dzikiego zachodu podczas zabawy tanecznej. Będzie też niepowtarzalny przejazd pociągiem westernowym, który zapewni uczestnikom wycieczki wyjątkowe przeżycie i niezapomniane wspomnienia.

🌟 Podróże z Nami – Więcej Niż Przygoda! Nasze biuro turystyczne gwarantuje nie tylko unikalne wrażenia, ale również bezpieczeństwo i profesjonalizm podczas całej wycieczki. Odkryjcie z nami magię Dzikiego Zachodu na Ranczo w Dolinie, tutaj każdy uczestnik zostanie częścią tej niepowtarzalnej, kowbojskiej przygody!

PROGRAM RAMOWY

 • 🕘Zbiórka pod szkołą, wyjazd ok. 8/9, przejazd w kierunku Mszczonowa
 • Kowbojskie powitanie na Ranczo w Dolinie
 • SKANSEN – Lekcja o starych przedmiotach z minionej epoki
 • Pogadanka o koniku i jeździectwie – możliwość oprowadzenia dzieci na rumaku (na dużym koniu lub kucyku, pod okiem opiekuna)
 • Grill lub ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • Gry i zabawy na powietrzu czyli: przeciąganie liny, rzut podkową, lassem, strzelanie z łuku, strzelanie z colta i wiatrówki, Malowanie twarzy (Indianie) zjeżdżalnia w siano, skoki na trampolinie i dmuchany zamek, płukanie złota.
 • Zapraszamy do wioski Indian z plemienia Wichita, którą pozostawili po ostatnim pobycie nad jeziorem Winnipeg. Zwiedzanie TIPI, malowanie twarzy, strzelanie z łuku, nadawanie imion, gry pradawnych indian
 • Na ranczo proponujemy już nie tylko płukanie złota lecz również zwiedzanie kopalni złota; GOLD MINE!
 • Zabawa dyskotekowa w prawdziwym saloonie
 • Przejazd niepowtarzalnym pociągiem westernowym
 • Możliwość zakupu pamiątek
 • Powrót do szkoły i zakończenie imprezy ok. 15/16.

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI PROGRAMOWE

 • Ubezpieczenie NNW do 10 000 zł – 1 zł/os.

CENA:

Liczba os. płacących20–2425–2930–3536–4041-50
Cena od osoby255 zł220 zł195 zł175 zł160 zł
Os. opieki gratis22344

Cena zawiera: transport autokarem i obsługę autokarową grupy na całej trasie wycieczki, wyżywienie (kiełbaski w czasie ogniska), opiekę pilota/animatora podczas całej wycieczki, realizację programu z biletami wstępu do zwiedzanych obiektów, osoby opieki bezpłatnie, VAT

Powyższe ceny mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej. W przypadku zainteresowania programem otrzymają Państwo szczegółową ofertę wraz z kalkulacją, dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi pomysłami na wycieczki jednodniowe dla przedszkoli i wycieczki dla szkół podstawowych

UWAGA! Ze względu na inflację i wciąż galopujące ceny świadczeń, koszty przedstawione na stronie są orientacyjne, mogą być nieaktualne. Aby uzyskać aktualną cenę prosimy o bezpośredni kontakt z biurem