Wycieczka jednodniowa - farma dyń
NAZWA: Przygoda na farmie dyń
CZAS TRWANIA: 5  godzin
REKOMENDOWANY WIEK: 4 – 10 lat
LOKALIZACJA:  okolice Warszawy
TRANSPORT: autokar turystyczny
CENA: od 165 zł/os.

Zapraszamy do niezwykłej przygody na farmie dyń!
Jesienna wycieczka na farmę dyń to wyjątkowa okazja, by odkryć tajemnice natury, poznać życie na wsi i zanurzyć się w jesienne kolory i zapachy.

Jako jesienną wycieczkę proponujemy odwiedzić farmę dyń 🎃 To okazja dla dzieci do uczestniczenia w interaktywnym wykładzie poświęconym dyniom. Podczas tego spotkania dowiedzą się o historii dyni, jej pochodzeniu, a także jej zdrowotnych korzyściach i wszechstronnym zastosowaniu w kuchni. Każdy uczestnik będzie miał możliwość przekonania się o tych właściwościach podczas degustacji naszej rozgrzewającej 🍲zupy dyniowej, którą sami przygotujemy.

Następnie dzieci będą miały okazję dowiedzieć się, jak uprawiać dynie, jak zadbać o ich zdrowy wzrost i jak właściwie podlewać oraz dbać o plantację. To praktyczne lekcje będą połączone z relaksem podczas spaceru po naszym dyniowym ogrodzie oraz zwiedzaniem różnych dyniowych kompozycji. Dzieci będą również miały okazję odwiedzić tunel, w którym rosną tykwy.

Po zajęciach warsztatowych nasi mali goście będą mogli odwiedzić nasze mini zoo, a nawet nakarmić zwierzęta 🐔 (po wcześniejszym uzgodnieniu). Odkrywanie terenu farmy dyń zapewni niezwykłe doświadczenia dzieciom.

PROGRAM RAMOWY

 • 🕘Wyjazd z placówki ok. godz. 9-10
 • Przejazd na Farmę Dyń.
 • 🎃 interaktywny wykład o dyni, jej historii, pochodzeniu, a także właściwościach zdrowotnych oraz szerokim zastosowaniu kulinarnym. Dzieci nauczą się jak uprawiać dynie, co zrobić aby rosły duże i ładne oraz jak podlewać i dbać o plantację
 • 🧋degustacja świeżego soku dyniowego, wyciskanego na plantacji oraz pestek z dyni
 • spacer po dyniowym ogródku, a także zwiedzanie dyniowych kompozycji i odwiedzenie tunelu, w którym rosną tykwy, kuzynki dyni, rośliny z których wytwarzane jest rękodzieło (lampy, ozdoby, instrumenty muzyczne)
 • 🐔 wizyta w mini-zoo! W tym czasie dzieci będą miały możliwość nakarmienia hodowanych zwierzątek (po uzgodnieniu właścicieli zwierząt z wychowawcami grupy)
 • 🫧pokaz baniek mydlanych – z pewnością da dzieciom wiele radości i uśmiechu
 • w trakcie zabawy – przerwa na gorącą zupkę dyniową 🍲
 • zabawa w słomianym labiryncie oraz na placu zabaw, w wiosce z szałasami
 • Dla każdego uczestnika – pamiątka-niespodzianka!

Powrót do placówki ok. 14:30-15.


DODATKOWE MOŻLIWOŚCI PROGRAMOWE

(nieuwzględnione w cenie)

 • ognisko z kiełbaskami 17 zł
 • ciasto dyniowe z musem 10 zł

CENA

Ilość osób płacących20 – 24 os.25 – 29 os.30 –  35 os.36 –  40 os.41 – 45 os.
Cena od osoby245 zł220 zł195 zł185 zł165 zł
Osoby opieki gratis22344

Cena zawiera: autokar turystyczny, realizację w/w programu, opiekę pilota zgodnie z ofertą, osoby opieki bezpłatnie, ubezpieczenie NNW do 10 000 zł, VAT

Powyższe ceny mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej. W przypadku zainteresowania programem otrzymają Państwo szczegółową ofertę wraz z kalkulacją, dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi pomysłami na wycieczki jednodniowe dla szkół oraz wycieczki jednodniowe dla przedszkolaków.

UWAGA! Ze względu na inflację i wciąż galopujące ceny świadczeń, koszty przedstawione na stronie są orientacyjne, mogą być nieaktualne. Aby uzyskać aktualną cenę prosimy o bezpośredni kontakt z biurem