Park linowy z Biurem podróży Parys
NAZWA: Podniebny cyrk – Park Julinek
CZAS TRWANIA: 7 godzin
REKOMENDOWANY WIEK: 5 – 15 lat
LOKALIZACJA: Julinek (30 km od WAW)
WYJAZD Z: Mazowieckiego
TRANSPORT: autokar turystyczny
CENA: od 180 zł / os.

Daj się porwać emocjom i wyrusz razem z nami zdobywać podniebny cyrk w Parku Julinek!PROGRAM RAMOWY

Zbiórka godz. 8:45, wyjazd godz. 9:00. Przejazd do Julinka.

  • Wystawa sztuki cyrkowej: przez długie dziesięciolecia Park Julinek był ogólnopolskim ośrodkiem sztuki cyrkowej o znaczeniu światowym. Julinek Park chroni to unikalne dziedzictwo i zaprasza swoich gości do zapoznania się z nim.
  • CYRK – PARK LINOWY (1,5h) – największy na Mazowszu! To 9 tras liczących w sumie 1240 metrów oraz 150 zaskakujących cyrkowych przeszkód. Cały system parku składa się z sieci tras, platform i przeszkód umieszczonych na linach. Podniebny Cyrk został zaprojektowany i stworzony po to, aby każdy, bez względu na stopień zaawansowania, mógł przejść bezpiecznie trasę ciesząc się tą niezwykłą przygodą. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymują sprzęt najwyższej jakości: uprzęże, kaski, oraz linki zabezpieczające. Cała zabawa odbywa się pod czujnym okiem instruktorów.
  • KRAINA DMUCHAŃCÓW (1 godz.) to świat radości, swobody i nieskrępowanej, szalonej zabawy. Zatem to także przestrzeń dla skoków, wyskoków, trampolin i zjeżdżalni… Szaleństwo do woli i dla każdego.
  • WESOŁE MIASTECZKO (1 godz.)  Znajdziecie tu kolejkę górską, autodrom oraz karuzele dla najmłodszych i trochę starszych. A wszystkie całkowicie nowe i kolorowe.
  • A jeśli energii wciąż za dużo… Klockownia XXL i plac Zabaw! Szalona zabawa do ostatniego tchu!
  • W trakcie zabawy – przerwa na obiad: nuggetsy z frytkami, owoc, woda 0,5l

Powrót do szkoły w godz. 16/17.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Park Julinek - Park Linowy - wycieczka szkolna jednodniowa z mazowieckiego
Park Julinek – Park Linowy

CENA

Ilość osób płacących20–2425–2930– 3536–4041–45
Cena od osoby270 zł255 zł230 zł210 zł195 zł
Osoby opieki gratis22344

Cena zawiera: transport autokarem turystycznym, opiekę pilota na całej trasie wycieczki, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, obiad – wg oferty,  realizację programu, osoby opieki bezpłatnie, VAT.

Powyższe ceny mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej. W przypadku zainteresowania programem otrzymają Państwo szczegółową ofertę wraz z kalkulacją, dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Naturalny Plac Zabaw w Parku Julinek
Naturalny Plac Zabaw w Parku Julinek

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi pomysłami na wycieczki jednodniowe dla szkół oraz wycieczki jednodniowe dla przedszkolaków.

UWAGA! Ze względu na inflację i wciąż galopujące ceny świadczeń, koszty przedstawione na stronie są orientacyjne, mogą być nieaktualne. Aby uzyskać aktualną cenę prosimy o bezpośredni kontakt z biurem