NAZWA: Krówkowe marzenie…
CZAS TRWANIA: 4  godziny
REKOMENDOWANY WIEK: 6 – 99 lat
LOKALIZACJA:  ok. 40km od Warszawy
TRANSPORT: autokar turystyczny
CENA: od 145 zł/os.

SŁODKA WYCIECZKA DO FABRYKI KRÓWEK Z WIZYTĄ NA LOTNISKU CHOPINA

Chcesz zjeść tyle krówek, ile zdołasz? Zabierz swoją klasę do Fabryki Krówek i poznaj tajniki produkcji tych pyszności!

Wyobraź sobie, że wchodzisz do fabryki, gdzie czeka na Ciebie zapach mleka, masła i cukru. Zobaczysz, jak z tych składników powstają krówki według receptury z 1921 roku. Spróbujesz różnych smaków, od klasycznych po egzotyczne. Zaprojektujesz i wykonasz własną etykietę. Zapakujesz własne cukierki do pudełka i zabierzesz je ze sobą. A na koniec dostaniesz dyplom i upominek od Manufaktury Krówek.

Pudełko tradycyjnych krówek ciągutek

PROGRAM RAMOWY

  • 🕘Wyjazd ok. 9, przejazd do Milanówka.
  • Zwiedzanie zakładu produkcyjnego „Krówek”: historia i tradycja krówki ciągutki, obserwacja procesu powstawania krówek od pierwszego etapu sypkich produktów, poprzez mieszanie, gotowanie, aż do momentu zawijania w papierki. Dzieci mogą poznać, zobaczyć, a nawet powąchać każdy ich składnik, zobaczyć, jak nasze cukierki są zawijane ręcznie w etykietki przez Panie, które pracują w zakładzie produkcyjnym. Po drodze – degustacja!
  • konkurs rysunkowy (w ramach nagrody – paczuszka krówek!)
  • Zaprojektuj swoją autorską krówkę! – zajęcia praktyczne, podczas których uczniowie będą mieli okazję narysować swoją własną etykietę krówki, a następnie nauczą się je samodzielnie zawijać.
  • Dodatkowo, każde dziecko dostanie paczkę świeżutkich krówek!
  • W drodze powrotnej – wizyta na lotnisku Chopina. Zobaczymy czego nie wolno przewozić, co próbowano przemycić (m. in. noga słoniowa!), a także obejrzymy codzienny ruch na płycie lotniska z poziomu tarasu widokowego (dla miłośników samolotów – sklepik z pamiątkami lotniczymi, modelami samolotów itp.)
  • Powrót do szkoły ok. 14-15

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI PROGRAMOWE

  • Dla łasuchów możliwość zakupu dodatkowych krówek prosto z fabryki – opakowania po 500 g – 20 zł
  • Galeria Instrumentów Folkowych (zamiast lotniska) –  ponad 1000 eksponatów muzycznych z różnych czasów i miejsc, od instrumentów po zabawki i przeszkadzajki – jedyna taka kolekcja w Polsce i Europie

CENA

Ilość osób płacących20 – 24 os.25 – 29 os.30 –  35 os.36 –  40 os.41 – 45 os.
Cena od osoby220 zł195 zł165 zł155 zł145 zł
Osoby opieki gratis22334

Powyższe ceny mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej. W przypadku zainteresowania programem otrzymają Państwo szczegółową ofertę wraz z kalkulacją, dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi pomysłami na szkolne wycieczki jednodniowe oraz wycieczki jednodniowe dla przedszkoli.

UWAGA! Ze względu na inflację i wciąż galopujące ceny świadczeń, koszty przedstawione na stronie są orientacyjne, mogą być nieaktualne. Aby uzyskać aktualną cenę prosimy o bezpośredni kontakt z biurem