Obóz letni - Włochy 28.07-8.08.2024 - ulotka Paryswycieczki
NAZWA: OBÓZ LETNIWŁOCHY 2024
CZAS TRWANIA: 7 dni
TERMIN: 28.07 – 8.08.2024
REKOMENDOWANY WIEK: 10 – 18 lat
LOKALIZACJA:  Włochy
TRANSPORT: autokar turystyczny
CENA: 3200 zł/os.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 10 do 18 lat na niezapomnianą przygodę podczas letniego obozu we Włoszech! Chcesz odkryć tajemnice starożytnego Rzymu, poczuć dreszczyk emocji w największych włoskich parkach rozrywki – również tych wodnych, lub zrelaksować się na łodzi podczas rejsu po jeziorze Bracciano? A może jesteś fanem włoskiej kuchni? Obóz młodzieżowy we włoszech to miejsce dla Ciebie!

Witajcie!

Wakacje już zaplanowane? Marzy Wam się niezapomniana przygoda we Włoszech? Warto wiedzieć, że nasz letni obóz w Italii to nie tylko podróż, ale prawdziwe wydarzenie życia! Sprawdźcie, dlaczego warto dołączyć do naszej wesołej ekipy!

ZACZYNAMY PRZYGODĘ:

🌞 Data: 28 lipca – 8 sierpnia 2024 r.
🌞 Dla kogo: Dla młodych odkrywców w wieku 10-18 lat.

Obejrzyj najciekawsze miejsca w Rzymie:

ZAKWATEROWANIE:

🏰 Rozgośćcie się w uroczym Rodzinnym Hotelu*** Villa delle Rose, położonym zaledwie 30 km od samego Rzymu. Wygodne pokoje 2-4-osobowe z łazienkami i telewizorem stworzą przytulną atmosferę, idealną do wypoczynku po pełnych wrażeń dniach.

WYŻYWIENIE:

🍝 7 pełnych posiłków dziennie (3x dziennie). Rozpocznijcie dzień włoskim śniadaniem wzmocnionym serem i wędliną, delektujcie się obiadami i kolacjami pełnymi smaków: od pasty i risotto po lasagne i zupę. Nie zabraknie drugiego dania mięsnego, warzyw, deseru lub owoców oraz wody.

W PROGRAMIE:

  • 🚀 Odkrywamy niezwykłe zakątki Rzymu – jednego z najstarszych miast na świecie: Forum Romanum, Kapitol, Koloseum, Piazza Navona z Fontanną Czterech Rzek, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie.
  • 🚀 Watykan – najmniejsze państwo świata. Bazylika, Plac Św. Piotra i wiele więcej historycznych miejsc czeka na Was!
  • 🚀 Poznajcie tajemnice Castel Gandolfo – letniej rezydencji papieży
  • 🚀 Muzeum Ferrari – poświęcone samochodom sportowym jednej z najpopularniejszych światowych
  • 🚀 Tajemnice miasteczka i Jeziora Bracciano – jezioro z zatopionymi kraterami wulkanów i zabytkami. Zamek Odescalchi – miejsce wesel gwiazd Hollywood. Urokliwe miasteczka, rejs statkiem po jeziorze.
  • 🚀 Gardaland – jeden z największych parków rozrywki w Europie
  • 🚀 Zoomarine – atrakcje parku wodnego, lunaparku, akwarium, delfinarium i cyrk wodny
  • 🚀 plażowanie, kąpiele w Jeziorze Bracciano i w Morzu Tyrreńskim

CENA:

💶 Cena: 3200 zł!
+ 150 EUR program turystyczny (wstępy) oraz 2 noclegi tranzytowe 80 EUR.

Dodatkowe ubezpieczenie od rezygnacji: +4% ceny imprezy (128,00 zł).

Nie czekajcie! Zapiszcie się już teraz, aby dołączyć do naszego letniego szaleństwa we Włoszech! Kontaktujcie się z nami przez www.paryswycieczki.pl, pod numerem 22 678 11 61 lub piszcie na biuro@paryswycieczki.pl.

Zapraszamy Was na niezapomnianą podróż życia!

Często zadawane pytania:

UWAGA! Ze względu na inflację i wciąż galopujące ceny świadczeń, koszty przedstawione na stronie są orientacyjne, mogą być nieaktualne. Aby uzyskać aktualną cenę prosimy o bezpośredni kontakt z biurem