NAZWA: WĘGRY – OBÓZ MŁODZIEŻOWY
CZAS TRWANIA: 11 dni
REKOMENDOWANY WIEK: 11 – 18 lat
LOKALIZACJA:  okolice Budapesztu (Węgry)
TRANSPORT: autokar klasy LUX
CENA: od 1999 zł/os.

Węgry, położone w sercu Europy przyciągają  przepięknymi krajobrazami,  licznymi zabytkami, termalnymi źródłami i dobrą kuchnią.

TERMIN: 7 – 17 sierpnia 2020 r.

ZAKWATEROWANIE

Hotel Thermál Garden*** położony w centrum Hajduszoboszlo, w pobliżu kąpieliska termalnego “Hungarospa”.

Zakwaterowanie w pokojach 3, 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym z balkonami lub z tarasami, TV, radiem, bezpłatne wi-fi w holu przy recepcji.

Zaplecze hotelu: recepcja, restauracja, basen zewnętrzny, 2 termalne baseny wewnętrzne, sala konferencyjna. Sportowe zaplecze hotelu: sala fitness, sauna, mini golf, tenis stołowy, boisko do koszykówki, plac zabaw.

WYŻYWIENIE:

FB – 3x dziennie

Restauracja dysponuje tarasem i serwuje dania kuchni międzynarodowej i węgierskiej, a także zdrowe potrawy oraz posiłki spełniające specjalne wymagania dietetyczne.

PROGRAM RAMOWY

1. DZIEŃ: Przejazd na Węgry.

 • Wyjazd w godz. wieczornych. Przejazd w kierunku granicy słowackiej. Przejazd przez Słowację na Węgry.

2. DZIEŃ: BUDAPESZT.

 • Budapeszt – uznawany jest za jedną z najpiękniej położonych stolic świata. Szeroko rozlany Dunaj dzieli metropolie na wzgórza Budy i doliny Pesztu. Miasto przypomina Wiedeń, w środku którego znajdziemy przepiękne zabytki, muzea, zielone tereny i termalne źródła. Wzgórze Zamkowe z Placem Paradnym, Basztami Rybackimi, Kościół „ Macieja, Wyspa Św. Małgorzaty, Wzgórze Gellérta z Statuą Wolności, Cytadelą i Kaplicą Skalną Paulinów, Pl. Bohaterów, Opera, Bazylika Św. Stefana, Parlament, bulwary, mosty i inne atrakcje.
 • Rejs statkiem po Dunaju.
 • Po południu przyjazd do hotelu w Hajduszoboszlo, zakwaterowanie.

Hajduszoboszlo to najbardziej znane węgierskie kąpielisko termalne. Posiada 12 kąpielisk, wśród nich basen z sztucznymi falami, zjeżdżalnie, plażę śródziemnomorską. Obok kąpieliska termalnego znajduje się AQUAPARK.

3 – 10. DZIEŃ: wypoczywamy i poznajemy Węgry „od kuchni”.

 • Wypoczynek, plażowanie, korzystanie z basenów i zaplecza rekreacyjno – sportowego hotelu i Hajduszoboszlo, w tym pobyt w Aquaparku.
 • Miszkolc – historyczne miasto u stóp Gór Bukowych. W dzielnicy Diosgyor Zamek Królowych
 • Malownicze Lillafured wciśnięte pomiedzy zbocza Gór Bukowych – bajkowy kurort z neogotyckim Hotelem Palota, Jaskinią Anny i największym na Wegrzech wodospadem.
 • Słynne kąpieliska jaskiniowe (termalne) w Miszkolctapolca.
 • Debreczyn – jedno z najwazniejszych, drugie co do wielkości miasto Węgier z licznymi zabytkami, majace status  uzdrowiska.
 • Robin Kalandsziget (Wyspa Przygody Robin)– park przygody i rozrywki na terenie dzikiej wyspy (Jezioro Cisy) z parkiem linowym, trasami zjazdowymi, ścianką wspinaczkową, minigolfem, strzelnicą łuczniczą.
 • Tiszafured ekocentrum pokazujace bogaty świat przyrody Jeziora Cisy z wieloma wystawami, salą z obrazami w 3D i potężnym akwarium (735000 litrów słodkiej wody).
 • Hortobagy – w centrum puszty poznajemy prawdziwy węgierski folklor oraz oglądamy pokazy jazdy konnej z czikoszami („węgierskimi kowbojami”) w roli głównej.
 • Wieczór Węgierski.

11. DZIEŃ: Wyjazd z Hajduszoboszlo. Powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.


CENA:

1.999 zł   + 100 euro za pakiet wycieczkowy

Cena w PLN obejmuje: 9  noclegów na terenie Węgier , wyżywienie – 9x FB (3 posiłki) + suchy prowiant w drodze powrotnej do Polski, transport autokarem, opiekę pedagogiczną i  pilotarską, ubezpieczenie KL i NNW, realizację w/w programu, składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego, VAT.

Pakiet wycieczkowy obejmuje usługi przewodnickie na terenie Węgier, transport oraz bilety wstępu: Aquapark, baseny termalne w Hajduszoboszlo, kąpielisko jaskiniowe w Miszkolctapolca , rejs statkiem po Dunaju w Budapeszcie, zwiedzanie i pokazy w Hortobagy, Jaskinia Anna w Lillafured, Robin Kalandsziget , Tiszafured, Wieczór Węgierski

Powyższe ceny mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej. W przypadku zainteresowania programem otrzymają Państwo szczegółową ofertę wraz z kalkulacją, dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


Kategorie: LatoPromocje